Wspaniała Passa Jakuba Augustyniaka.

Wspaniała Passa Jakuba Augustyniaka.

Mistrzostwa Polski w biegach przełajowych w Jeleniej Górze to kolejny sukces naszego ucznia Jakuba Augustyniaka. Na trudnej górzystej tym razem 3-kilometrowej trasie Jakub ponownie wspaniale zafiniszował na ostatnich dwustu metrach. Specyfika przełaju jest zupełnie inna niż halowego biegu na dystansie 600 m, tym cenniejsze jest to zwycięstwo.

To już trzecie kolejne zwycięstwo Jakuba na imprezie rangi Mistrzostw Polski !! 

Dotychczas podobnym osiągnięciem w historii naszej szkoły mógł poszczycić się Domink Reszka (rocznik 1990) w roku szkolnym 2004/2005. Jednakże Jakub okrasił dodatkowo medale Halowym Rekordem Polski na dystansie 600 m, co niewątpliwie jest przysłowiową ?wisienką na torcie?.

Ponadto na wspomnianych wyżej Mistrzostwach Polski w Jeleniej Górze nasza absolwentka Eliza Megger zwyciężyła w biegu juniorek U20 na dystansie 4 kilometrów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych medali!!!