Konkurs pt. ?Koniecznie przeczytajcie tę książkę?

Konkurs pt. ?Koniecznie przeczytajcie tę książkę?

            Z okazji Dnia Bibliotek i Bibliotekarzy przeprowadzono konkurs pt. ?Koniecznie przeczytajcie tę książkę?. Przebiegał on w dwóch kategoriach. W pierwszej z nich należało przygotować 2-minutową interpretację głosową fragmentu ciekawej powieści z biblioteki szkolnej. Druga kategoria polegała na przygotowaniu prezentacji multimedialnej dotyczącej twórczości wybranego pisarza.

Konkurs i jego uroczyste rozstrzygnięcie odbyło się dnia 25 maja. W pierwszej kategorii zwyciężyły : Kamila Szymanek z kl.3e oraz Julita Kraśnicka z kl.2a. II miejsce zdobyły : Maja Kruczkowska z kl.3d i Agata Klonowska z kl.1a. Na III miejscu uplasowała się Diana Szpejankowska z kl.3e. Wyróżnienia otrzymali : Zuzanna Wiśniewska z kl.2a, Wiktoria Ślusarska z kl.1b, Maria Grunberg z kl.1a, Wiktoria Gawlik z kl.1f, Karol Płomin z kl.1f, Marika Depner - Bratoszewska z kl. 1f oraz Karolina Karpińska z kl.3f.

W drugiej kategorii I miejsce zdobyli : Wiktoria Ślusarska z kl.1b i Oskar Melkowski z kl.1e. II miejsce zajęła Karolina Gronek z kl.2a, zaś miejsce III ? Dominika Orgacka z kl.2a. Wyróżnienie otrzymała Maria Grunberg z kl.1a.

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.

Organizatorzy : p. Izabela Szymkowicz, p. Karolina Szymczyk, p. Małgorzata Kaczmarek, p. Merri Zacharian