Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2015/2016

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych
w roku szkolnym 2015/2016

 


Weronika Sarnowska

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
opiekun - Pani Karolina Szymaniuk

  


Beata Galewska

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
opiekun - Pani Karolina Szymaniuk

 


Szymon Tur

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii
opiekun - Pan Tomasz Węgielewski

  


Beata Galewska

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemiii
opiekun - Pan Tomasz Węgielewski

  


Marta Szczygieł

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemiii
opiekun - Pan Tomasz Węgielewski

 


Szymon Tur

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki
opiekun - Pani Beata Chodziutko-Furso

  


Jan Jeschke

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki
opiekun - Pani Beata Chodziutko-Furso

 


Kaja Czerwińska

finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki
opiekun - Pani Beata Chodziutko-Furso

  


Szymon Tur

finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii
opiekun - Pani Iwona Ślusarska

   


Szymon Ślusarski

finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
opiekun - Pani Małgorzata Kaczmarek

  


Beata Galewska

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
opiekun - Pani Małgorzata Kaczmarek

  


Paweł Woźniak

finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiegoi
opiekun - Pani Małgorzata Kaczmarek

   


Szymon Głowacki

finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
opiekun - Pan Dariusz Miller

 

 


Filip Czarnecki

finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
opiekun - Pani Svetlana Zaikina

 

 


Szymon Tur

finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
opiekun - Pani Marzena Stefaniak-Holz

 

 


Jan Jeschke

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
opiekun - Pani Mariola Walczak