Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych w roku szkolnym 2013/2014

Laureaci i finaliści konkursów przedmiotowych
w roku szkolnym 2013/2014

 


Monika Czerwińska

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii
opiekun - Pan Tomasz Węgielewski

  


Karolina Kazimierska

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii
opiekun - Pan Tomasz Węgielewski

 


Natalia Lehman

finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii
opiekun - Pan Tomasz Węgielewski

  


Kinga Wasilewska

finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemiii
opiekun - Pan Tomasz Węgielewski

 


Zuzanna Gurbin

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii
opiekun - Pani Jolanta Kowalczyk

  


Monika Czerwińska

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii
opiekun - Pani Karolina Szymaniuk

 


Filip Chodziutko

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki
opiekun - Pan Janusz Kujawski

  


Marcin Wójcik

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki
opiekun - Pan Janusz Kujawski

   


Julia Nalaskowska

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
opiekun - Pani Małgorzata Kaczmarek

  


Dorian Światowy

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego
opiekun - Pan Dariusz Miller

  


Kacper Ossowski

finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
opiekun - Pani Anna Świątkowska

   


Robert Pobóg Ruszkowski

finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki
opiekun - Pani Marzena Stefaniak-Holz

 


Dominika Maliszewska

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
opiekun - Pani Sylwia Remus

  


Kinga Rezmer

finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
opiekun - Pani Sylwia Remus

 


Karolina Kazimierska

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
opiekun - Pani Beata Grodowska

 


Natalia Lehman

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
opiekun - Pani Beata Grodowska

 


Monika Czerwińska

laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego
opiekun - Pani Beata Grodowska